Reklama

ubytování ve
středisku

Pinzolo (800 – 2100 m. n. m.)

Pinzolo je menším střediskem v sousedství slavnější Madonny di Campiglio. Bohužel s Madonnou není propojeno vleky, ale i tak si můžete užít v Pinzolu slušných 32 km tratí. V případě zakoupení společného skipasu s Madonnou pak máte k dispozici již přes 80 km sjezdovek.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Madonna di Campiglio0,05 km
PINZOLO0,2 km
Carisolo0,4 km
Carisolo/Pinzolo0,5 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Pinzolo

31.1.2014 | Residence Ambiez | Pinzolo
KomfortnítříhvězdičkováRezidence Ambiez se nacházív idylickéčásti na okraji lesa, poblížlanovky Grostèa sedačkovélanovky Fortini. Rezidence mák dispozici velkézařízeníwellness (za poplatek) s krytým bazénem, odkud máte výhled na horsképanorama, saunu, parnílázeň, Thalasso terapii, vitálnísprchy, lehátka k relaxaci a posilovnu. K tomu nabízírezidence i restauraci, snackbar, hernu se stolním tenisem a videohrami, lyžárnu a prádelnu se systémem na mince. Zastřešenégaráže jsou vám za poplatek k dispozici.

Vybavenía stravování
Útulnéapartmány jsou vybaveny obývacímístnostíse třemi možnostmi na spaní, ložnicís dvoulůžkem, sprchou s WC, satelitníTV a zařízenou kuchyňskou linkou, telefonem a většina i balkonem.
31.1.2014 | Hotel Touring | Pinzolo
Dobře udržovanýtříhvězdičkovýHotel Touring se nacházína kopci v srdci Madonny di Campiglio a nabízískvělývýhled na středisko a okolnípásmo hor. Do centra je to cca 300 m, k vlekům pouze 10 m. K vybaveníhotelu patřírecepce, bar, restaurace, internetovýkoutek, výtah, místnost s TV,čítárna a lyžárna. K dispozici je vám wellness zařízenís krytým bazénem a saunou, parnílázní, Kneippovo jezírkem, tropickými sprchami a posilovnou. Parkováníje možnézdarma, garážovéstáníje však za poplatek.

Vybavenía stravování
Pokoje jsou zařízenyútulněa majíkoupelnu nebo sprchu s WC, satelitníTV, telefon, bezpečnostníschránku, fén na vlasy, připojenína internet a u některých je i balkon. Přistýlka je určena jen pro děti do 11 let včetně. V cenězájezdu je zahrnutápolopenze. Ta se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večeře očtyřech chodech dle vlastního výběru. Na Silvestra je za poplatek servírována speciálníslavnostnívečeře.
31.1.2014 | Hotel St. Raphael | Pinzolo
Stylovýčtyřhvězdičkovýhotel St. Raphael se nacházícca 100 m od centra střediska Madonna di Campiglio. K lyžařskému areálu a zastávce skibusu je to jen cca 50 m. K vybaveníkomfortního hotelu patřírecepce, výtah, restaurace, bar, pokoj na hraní, místnost s TV, lyžárna a velkoryséwellness zařízenís krytým bazénem, vířivkou, parníláznía saunou (v ceně). Solárium a masáže je možnéobjednat za poplatek. Parkovištěje zde zdarma, parkovánív garáži je za poplatek.

Vybavenía stravování
Pěknépokoje majísprchu s WC, fén na vlasy, satelitníTV, telefon, minibar, bezpečnostníschránku a balkon. V cenězahrnutápolopenze se skládáze snídaněformoušvédských stolůa večerního menu o pěti chodech s možnostívýběru a s přílohami.