Reklama

ubytování ve
středisku

Eisacktal Plose - Brixen (1067 – 2505 m. n. m.)

Plose - Brixen leží v širokém údolí Eisacktal, které vede na jih od Brennerského průsmyku směrem k Bolzanu. Po cca. 40 km jízdy z Brenneru dojedete do města Brixen, v jehož sousedství leží nad vesničkou St. Andra / S.Andrea lyžařský areál nabízející 43 km tratí.
Kromě lyžování je Brixen (italsky Bressanone) v Čechách známý i tím, že v tehdy rakousko-uherském Brixenu pobýval ve vyhnanství v letech 1851 až 1855 Karel Havlíček Borovský.

Návštěvu areálu Plose můžete zkombinovat s lyžováním v blízkém areálu Gitschberg / Jochtal nebo si můžete rovnou koupit skipas Dolomiti Superski. jak Plose, tak i Gitschberg jsou členy tohoto vlekařského sdružení.


reklama

Nalezeno více oblastí ubytování:
Název oblastiOrientační vzdálenost k vlekům
Brixen-
Vals0,3 km

Reklama

recenze
ubytování pro středisko Eisacktal Plose - Brixen

31.1.2014 | Hotel Summererhof | Eisacktal Plose - Brixen
Útulný tříhvězdičkový hotel Summererhof se nachází v idylické a klidné poloze, cca 6 km od centra Brixenu. Lyžařské středisko Plose je odtud cca 1,5 km. Ubytování ma k dispozici recepci, jídelní sál, místnost s TV, internetový koute, lyžárnu a parkoviště. Vybavení a stravování Příjemně vybavené pokoje jsou se sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, fénem na vlasy, bezpečnostní schránkou a balkonem s výhledem do hor. V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s přílohami.
31.1.2014 | Hotel Rosalpina | Eisacktal Plose - Brixen
Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Rosalpina se nachází v 1 770 m n.m. v idylické a klidné poloze, cca 15 km od střediska Brixen.Lyžařský vlek najdete ve vzdálenosti cca 500 m a za dobrých sněhových podmínek můžete používat o sjezdovky ve vzdálenosti jen cca 150 m, na které se od domu dostanete na lyžích. Příjemný hotel s elegantní atmosférou má k dispozici recepci, restauraci, bar, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), lyžárnu a bezplatné parkoviště. Wellness zařízení nabízí bio bylinnou saunu, parní lázeň, panoramatické sauny a vířivku v přírodě, hydromasáže a relaxační místnost s vodními a sennými lůžky. Různé ovocné šťávy a čaje jsou k dispozici zdarma.

Vybavení a stravování
Komfortní a prostorné suity mají obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou, oddělenou ložnici, koupelnu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy, minibar (za poplatek) a rohový balkon na západ. V ceně zahrnutá polopenze plus se skládá ze snídaně formou švédských stolů, odpolední svačinky (14.30-17.30 hodin), stejně jako večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru.
31.1.2014 | Hotel Mair am Bach | Eisacktal Plose - Brixen
Rodinný tříhvězdičkový hotel Mair am Bach se nachází 860 m n.m. v idylické a klidné poloze na svahu vrcholku Plose. K zastávce skibusu je to cca 60 m a do lyžařského střediska Plose se dostanete po 3,5 km. Středisko Brixen se nachází ve vzdálenosti cca 5,7 km. K obchodům a restauracím se však dostanete již po 3 km. Dům má k dispozici recepci, restauraci à la carte, pizzerii, bar, místnost s TV, stolní tenis, pokoj na hraní pro děti a terasu. Lyžárna a bezplatné parkoviště jsou k dispozici také. Kromě toho obdrží každý host bezplatně kartu BrixenCard, se kterou získá mnohé výhody jako například bezplatné využití veřejné dopravy dopravního podniku "Südtiroler Verkehrsverbund", jedenkrát vstup do zábavního aquaparku Acquarena, případně vstup do mnoha muzeí v Jižním Tyrolsku a podobně.

Vybavení a stravování
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon a u některých je i balkon. Polopenze zahrnuje snídani formou švédských stolů a večerní menu o třech chodech s možností výběru. Na přání je možné i dětské menu.