Hotel Lefay Resort & Spa Dolomiti Pětihvězdičkový hotel5 Skinet

Stát:
Itálie
Resort:
Madonna di Campiglio / Pinzolo / Folgarida-Marilleva
Město:
Pinzolo
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
770 km
Vzdálenost z Brna:
850 km
Nejbližší sjezdovka:
do 700 m

Motto hotelu Lefay zní „Nechte se rádi překvapovat“ a odráží se na každém vašem kroku. V tomto hotelu se budete cítit jako v pohádce, v které bude vyslyšeno každé vaše přání. Nádherná scenerie Dolomit se promítá do elegantního a stylového vybavení hotelu. Kvalita a vytříbený design jsou samozřejmostí. Můžete se těšit na všudypřítomný nejlepší materiál, vůni masivního dřeva doplněného kvalitním kamenným obložením a přírodními látkami. Design tohoto hotelu je promyšlená do posledního detailu. Stejně tak jako místní wellness, v kterém naleznete ten pravý odpočinek. Po relaxaci vašeho těla si vychutnejte na skleničce dobrého koktejlu v Louge baru nebo si užijte výhled na okolí u poslechu praskajícího ohně v Sky lounge. Nejbližší lanovka Pra Rodont leží 700 metrů od hotelu a dostanete se k ní pohodlně pomocí hotelové shuttlu.

Výhody

  • Prostorné wellness o rozloze 5000m2
  • Vhodné pro náročné hosty
  • Nejvyšší kvalita vybavení

Nevýhody

  • Chybí vyžití pro děti

Wellness

Nechte odpočinout vaši mysl i tělo a ponořte se do nekonečné relaxace v hotelovém wellness o neuvěřitelné rozloze 5000m2. Své tělo svěřte profesionálním masérům, kteří o vás budou pečovat s láskou a za pomocí nejkvalitnějších kosmetických produktů. Krytý bazén odrážející venkovní pahorky hor, doplňuje venkovní vyhřívaný bazén, který vás nadchne v zimních mrazivých dnech, kdy je okolní příroda pod pokrývkou sněhu. Ve vířivce prohřejete končetiny, a pokud vám to nebude stačit, navštivte hned několik saun, např. finskou, aromatickou nebo dámskou saunu. Na závěr nechte prostor pro odpočinek vaši mysli v pohodlné relaxační místnosti.

Gastronomie

Ubytování se snídaní. V gourmet restauraci se můžete těšit na snídaně formou bohatého bufetu plného nejlepších lokálních bio potravin. Zde kuchaři nehrají jen na dobrou chuť, ale také na kvalitní a zdravou stravu, která je prospěšná pro vaše tělo. Za příplatek si můžete pochutnat na vynikající večeři à la carte. V hotelu máte na výběr ze dvou restaurací "Grual" Organic Restaurant a Dolomia Restaurant. Znalci dobrého vína jistě ocení velký výběr nejkvalitnějších světových vín v místním Lounge baru. Nádherný výhled u sklenky vám zajistí Sky Lounge. Výběr nejlepších doutníků a lihovin vám nabídne Cigar Lounge.

Pokoje

Všechny pokoje a apartmány mají v základní výbavě balkón/terasu, samostatnou toaletu s bidetem, koupelnu s dvěma umyvadly, župany, fén, šatnu, minibar, pohodlné posezení, telefon, wifi připojení, plochou TV, trezor, elektronický krb, přenosný bluetooth reproduktor, Illy kávovar a čaje, dvakrát denně úklid.
Junior Apartmá (57m2):pro 2 osoby, volně stojící vana.
Rodinné Apartmá (92m2): pro 4 osoby, dvě samostatné ložnice, dvě koupelny.
Spa Apartmá (100m2): pro 2 osoby, soukromá vířivka a bio sauna, minibar s s výběrem nealkoholických nápojů a malých pokrmů zdarma.
Residence (98m2): pro 6 osob, tři samostatné ložnice, vířivka, kuchyně, obývací pokoj, dvě koupelny, panoramatický skleněný sprchový kout s chromoterapií.

Cena zahrnuje

  • Pobyt se snídaní
  • Vstup do wellness
  • Wi-Fi připojení, parkování v garáži

Cena nezahrnuje

  • Místní pobytovou taxu € 3,00/noc
  • Příplatek za polopenzi, plnou penzi
  • Příplatek za psa do 12 kg 50 EUR/den

Vybavení hotelu


Další ubytování v okolí Hotel Lefay Resort & Spa Dolomiti