Hotel Neuhintertux Čtyřhvězdičkový hotel4 Skinet

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Tux
Vzdálenost z Prahy:
539 km
Vzdálenost z Brna:
607 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m

Hotel je situovaný ve městečku Tux s výhledem na blízký ledovec. Údolní lanovka na ledovec se nachází jen 50 metrů od hotelu. Skibus do dalším oblastí v regionu staví přímo před hotelem a je zdarma pro držitele platného skipasu. Větší městečko Mayrhofen je vzdálené 20 km.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • nejlépe umístěný hotel v Tuxu - přímo u ledovce
 • vynikající úroveň služeb a gastronomie
 • osobní péče rodiny Tipotsch
 • 750 m2 wellness, včetně vnitřního bazénu
 • velký výběr komfortně vybavených pokojů
 • oblíbený hotel našich klientů

Nevýhody

 • poměrně vysoký poplatek za pobyt se psem

Termíny a ceny

Vybavení

Romantický hotel s ideální polohou. Hlavní předností je nádherné velké wellness s vnitřním bazénem a panoramatickým výhledem na hory. Celoroční ledovec Hintertux je v dosahu pouhých 50 m, auto tedy nebudete během svého pobytu potřebovat a můžete jej zaparkovat na venkovní parkoviště nebo do hotelových garáží. Pro děti je připravena dětská herna, rodiče si mohou svůj večer užít v hotelovém baru, při zábavných programech s živou hudbou, nebo mohou jen relaxovat v několika saunách v hotelovém wellness.
Praktické: Wi-Fi v celém objektu zdarma, výtah, vyhřívaná lyžárna, prodej skipasů na recepci, na recepci lze platit kreditními kartami, pobyt s domácím mazlíčkem je povolený za poplatek, venkovní parkoviště zdarma, garáž zdarma

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, knihovna, kuřácký salonek s výběrem doutníků, večery s živou hudbou

Wellness

750 m2 wellness oáza: panoramatický vnitřní bazén, vířivka, čtyři druhy saun (finská sauna, bio sauna, turecká parní lázeň, infračervená sauna), vitamínový bar, relaxační místnost, relaxační terasa, kosmetika (za příplatek), masáže (za příplatek), solárium (za příplatek). Wellness je otevřeno od 7:00 do 19:30 hodin, do bazénu mohou děti bez omezení věku, do saunového světa je vstup povolen osobám od 12 let v doprovodu rodičů

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj Classic (25 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna s vanou nebo sprchou/WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Superior (27-30 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna s vanou nebo sprchou/WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon s výhledem na ledovec a posezení.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe (30-35 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko a pohovka pro 3.osobu, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon a posezení.
Apartmá (35-40 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon, kachlová kamna v obývací části.
Kuschelsuite (40-50 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko a pohovka pro 3.osobu, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, obývací část s kachlovými kamny, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádiro, fén, župan, pantofle, balkon.
Rodinná suite (50-70 m2): pro 2-6 osob, 2x pokoj s dvoulůžkem, rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části, koupelna se sprchou, WC, obývací pokoj s kachlovými kamny, některé pokoje jsou vybaveny mini-kuchyňkou, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon. 
Kaiserbründlsuite (60 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části, koupelna s vanou a sprchou, WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, balkon, obývací pokoj s kachlovými kamny.
Jednolůžkový pokoj (21 m2): pro 1 osobu, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, trezor, satelitní TV, telefon, rádio, fén, župan, pantofle, některé pokoje s balkonem.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 4chodového menu, doplněné o salátový bufet. V čase od 15:00 do 16:30 hodin se podává odpolední svačinka, ve formě sladkého či slaného pečiva. 2x týdně probíhají tematické bufetové večeře.

Pro děti

Dětská herna

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • neomezený vstup do wellness centra a bazénu
 • Wi-Fi připojení
 • parkování
 • lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 1,80 EUR/osoba starší 14 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 17 EUR/noc (bez potravy)

Cenové informace

Dítě 0-2 roky hradí 10 % z ceny.

Další ubytování v okolí Hotel Neuhintertux